Ivanić zna cilj Zvezde, zagolicao je maštu "delijama"

SPORTSKE VIJESTI – FUDBAL | CG VIJESTI, izvor portal: Sportske.net

„Crveno-beli“ vode u Danskoj!

Fudbaleri Crvene zvezde vode protiv Mitjilanda u Danskoj sa 1:0.

Posle slabog prvog poluvremena, „crveno-beli“ su uspeli da postignu veoma važan gol i to zahvaljujući Mirku Ivaniću u 58. minutu.

Ušao je Dioni nekoliko trenutaka ranije, pa odigrao važnu ulogu u vodećem pogotku Zvezde posle centaršuta Degeneka.

Ivanić se lepo snašao unutar kaznenog prostora i matirao Olafsona.

Mopej mašio sve živo, Sančez "vadio" Brajton

Dobar meč ekipe Grema Potera, ali taj epitet im nije dovoljan.

Fudbaleri Brajtona i Lidsa odigrali su nerešeno 0:0 utakmicu 15. kola Premijer lige na „Ameks stadionu“.

Ponovo je Brajton bio ekipa sa pregršt prilika, ali po ko zna koji put ove sezone, nisu uspeli da ih konvertuju, što ih je koštalo pozitivnog rezultata.

Nil Mopej je mogao da postigne barem dva-tri gola na susretu i to samo u prvom poluvremenu, ali je svojom nepreciznošću uspevao da se nađe u kratkim video sažecima sa ove utakmice.

Nije uspevao da realizuje prilike sa ivice peterca, a tako nešto moglo je da košta njegov tim poraza, međutim, Robert Sančez je bio izvanredan na golu Brajtona u završnici utakmice i sa dve izuzetne odbrane sačuvao je svoju mrežu.

Brajton nije pobedio ni deveti put u nizu u sezoni i na osmoj su poziciji, dok je Lids tik iznad zone ispadanja.

dana

Krstajić je odavno bivši, od tada se licitira sa imenima.

Otkako je Mladen Krstajić otišao iz Bačke Topole, ekipu vodi Mirko Jovanović, čovek koji je prethodno obavljao funkciju sportskog direktora u klubu.

Ipak, postavljen je kao prelazno rešenje, a po svemu sudeći, pronađen je novi kandidat.

To je Žarko Lazetić, saznaje „Hot sport“.

Ukoliko TSC želi Žarka Lazetića na svojoj klupi, moraće da plati i obeštećenje Metalcu koji trenutno vodi ovaj mladi fudbalski stručnjak.

Navodno je obeštećenje već plaćeno, pa neće postojati problem prilikom prelaska Lazetića u redove TSC-a.

Sportske

Fudbal

Mreže mirovale na Majorci, reprezentativcima Srbije slađi bod

Objavljeno

dana

Domaćin pokazao veću inicijativu u finišu, ali bez konkretnog učinka.

Fudbaleri Majorke i Hetafea remizirali su u utakmici bez pogodaka u okviru 15. kola španske Primere.

Bod je bio po meri obe ekipe, domaćin je pokazao nešto veću inicijativu u finišu meča, ali bez konkretnog učinka.

Tako su reprezentativci Srbije Stefan Mitrović i Nemanja Maksimović uspeli da izbegnu poraz na Palma de Majorci, pa je Hetafe osvojio deseti bod i nalazi se na pretposlednjem mestu.